יום גיבוש לעובדים בצפון

1_1

 יום גיבוש לעובדים בצפון – חווייתי ומהנה במיוחד

מבקשים לערוך ימי גיבוש לחברות בחיפה? מחפשים רעיונות מקוריים להפקת ימי גיבוש לעובדים בחיפה? בפארק המים הצף הראשון מסוגו בישראל, אקווה כיף שבחוף גנים שבכנרת תוכלו לערוך ימי גיבוש בצפון מהנים, מיוחדים ואיכותיים עם הרבה פעילות ספורטיבית מהנה ומגבשת.
למגוון רעיונות ליום גיבוש לעובדים

חשיבותם של ימי גיבוש

בעשור האחרון ימי גיבוש הפכו לחלק מצרכי חברות וארגונים מכל תחום וענף במשק. ימים אלו מאפשרים לעובדים לצאת משגרת העבודה הלחוצה והעמוסה, לעזוב את הסביבה הסגורה והמוכרת, ולעבור ביחד למקום שונה לגמרי בחזותו ואופיו. במרבית המקרים ימים אלו ייערכו בטבע, במקום המרוחק מהמלות העיר, בו ניתן להירגע, עם נוף קסום ואוויר צלול. כמו כן, גיבוש העובדים מושג על ידי פעילות חוץ מיוחדת ומהנה המאפשרת לשבור שגרה, להסיר מגבלות ומחסומי תפקידים ומעמדות, ופשוט ליהנות ביחד. זוהי הפעילות שאקווה כיף מציע כימי גיבוש בצפון.

שלל פעילויות לקבוצות עובדים

בשנה האחרונה הפארק שלנו חודש וגדל והוא מציע מגוון מתחמים מהנים המתאימים לקבוצות, מבוגרים, משפחות וילדים בכל גיל. בין היתר המתחם כולל פארק אולימפי שהינו מתחם מים גדול ייעודי למשחקי כדור שונים כמו כדור עף, כדור מים ועוד. כמו כן בפארק מתחמי מתנפחים צפים ברמות אתגר וקושי שונות הכולל בין היתר טרמפולינות, גשרי מכשולים, קירות טיפוס, מגלשות מים ועוד. בנוסף לכך ניתן כמובן ליהנות מטבילה במי הכנרת, לסעוד באחת המסעדות שבמתחם, לבחור בפעילויות שונות של ספורט ימי או לנפוש באתר הקמפינג של החוף, הכולל מתחם מנגל, אוהלים, מקלחות ושירותים.

ימי גיבוש בהתאמה מלאה לצרכי החברה

אנו באקווה כיף מציעים עבור ימי גיבוש בצפון קשת רחבה של אפשרויות הפקה עבור כל גודל של קבוצה. לרשות חברות וארגונים עומד צוות מיומן שישמח לסייע בהפקת יום כיף לעובדים בצפון התורם לגיבוש הצוות, העלאת המורל ורענון מצברים. בין היתר ניתן לקיים בפארק את הפעילויות הבאות:

  • סגירת מתחמים שונים בפארק במים ומחוצה להם לטובת בילוי בלעדי של חברי הגיבוש. כמו כן ניתן לבחור את משך הפעילות בכל מתחם המתחילה מארבעים וחמש דקות ויכולה להמשיך לשעה וחצי, ואף לחצי יום ויום שלם.
  • פעילות חופשית או מאורגנת בפארק, בכנרת וסביבתה. הפעילות היכולה למשל להתקיים במתחמי המתנפחים, במתחם האולימפי, כספורט ימי עם אבובים או בננה וכטיול ג'יפים מהנה באזור הכנרת והגליל.
  • רחצה בכנרת, נפרדת או משותפת, ההופכת את המקום מעולה גם לטובת עובדים המגזר הדתי.
  • מגוון ארוחות משובחות לבוקר ולצהרים שיכולות להיות על בסיס תפריט חלבי או בשרי עם מגוון מנות טעימות וטריות לבחירתכם.
  • מתחם הרגעות ייעודי לעובדי החברה, מאובזר ומפנק בהתאם למאפייני האירוע.
  • שירותי צילום – במידת הצורך נדאג לספק שירותי צילום עבור יום הגיבוש של חברתכם ולשלוח את התמונות בכל כמות ופורמט מבוקש.
  • אפשרות להזמנת עמדות ספא עם שלל טיפולים ועיסויים מפנקים ומרגיעים.

הפקת יום גיבוש לעובדים בצפון

 

להפקת יום גיבוש לעובדים בצפון ייחודי ואיכותי, ולקבלת עוד מידע בנושא, צרו קשר עם אקווה כיף שבחוף גנים כנרת בוואטסאפ מהיר, בטלפון 1-700-555-079 או במייל [email protected]

נשמח לראותכם באקווה כיף כנרת!
כדי לענות בצורה מהירה - אנו מעדיפים שימוש באפליקציית וואטסאפ.
ניתן להשאיר פרטים בטופס, ואנו נשוב אליכם בהקדם.