יום כיף לבנות

1_14

יום כיף לבנות בכנרת

מעוניינת למצוא מקום בילוי נוח ובטוח לקיום יום כיף לבנות? אחת הבעיות שיש לציבור דתי הוא למצוא חוף נפרד בו ניתן לקבל הפרדה מוחלטת בין נשים לגברים ושעות רחצה המיועדות רק להן על בסיס קבוע.

פארק אקווה כיף – רחצה נפרדת בחוף גנים

באקווה כיף קיימות שעות רחצה נפרדת לנשים על מנת לתת מענה לכלל הציבור הבא לבקר במקום. הרחצה הנפרדת היא בדרך כלל בשעות 6.00 עד 9.00 בבוקר ומ- 16.00 עד 19.00.

אקווה כיף מספק מתקנים נוחים ובטוחים להנאת המשפחות הבאות למקום, לרבות לקבוצות בנות המחפשות חוף יפה על שפת הכנרת על שלל פעילויות ומתחמים לקטנים ולגדולים.

באזור הצפון על הכנרת אקווה כיף הוא בוודאות פארק המים האולטימטיבי לפרטים ולקבוצות והשנה גדול מתמיד, הפארק מגיע לממדים שטרם נראו בעולם וכולל מתקנים ואטרקציות חדשות ויוצאות דופן המותאמות לנשים, למשפחות, לאירועים ולקבוצות והוא המקום המושלם לקיים בו יום כיף לנשים בהיותו חוף המאפשר רחצה נפרדת כמעט כל יום.

רחצה, אוכל לינה – אקווה כיף

במתחם מדשאות מרהיב על שפת הכנרת נמצא אקווה וילאג' בו תמצאו כל מה שאתם צריך לחוויית הקמפינג המושלמת. המתחם נמצא מול פארק המים אקווה כייף שהוא פארק המים הצף הראשון בישראל!

 

מתחם הקמפינג פועל בעיקר בחופשים ובסופי שבוע

הגעה ב- 15.00 עזיבה ב-11.00 אפשר לעזוב במוצ"ש. 

  • אנחנו שומרי מסורת ולכן אין תשלום בימי שבת או חג. ההזמנה מראש. 
  • במקום אוהלים מובנים של עד 10 מקומות. 
  • כל אורח מקבל אוהל ומזרן. 
  • יש חשמל אך כדאי להצטייד בכבל מאריך 
  • יש שירותים מסודרים מרחק הליכה ממתחם הקמפינג. 
  • יש כיורים חדשים לשטיפת האוכל!
 לפרטים נוספים הזמנות של יום כיף לבנות יש להשאיר פרטים או להתקשר ונשמח לענות לכל שאלה ולספק פרטים נוספים על מגוון הפעילויות במקום, שעות פתיחה, ימים נפרדים לבנות ועוד. 

 

נשמח לראותכם באקווה כיף כנרת!
כדי לענות בצורה מהירה - אנו מעדיפים שימוש באפליקציית וואטסאפ.
ניתן להשאיר פרטים בטופס, ואנו נשוב אליכם בהקדם.