פעילויות בכנרת

ganim-beach

אגם הכנרת היה מאז ומתמיד מוקד תיירותי מוביל בישראל יחד עם אילת ותל אביב. בשנים האחרונות מפלס הכנרת היה נמוך מאוד אך נראה שבשנה האחרונה הוא מתאזן והכנרת מתאוששת כמו גם טבריה, העיר הגדולה הצמודה לה, יחד עם הטיילת בעיר שמתחדשת ובתי המלון ששמחים לקלוט את מאות אלפי המשפחות הבאים אליה כל שנה.

מה לעשות ליד הכנרת

מסביב לכנרת אפשר למצוא חופים רבים המאפשרים שהייה, רחצה ועוד. אחד החופים המסודרים ביותר לחופה המערבי של הכנרת הוא חוף גנים, חוף מסודר מאוד שם גם נמצא מתחם פארק אקווה כיף, מתחם ייחודי של פעילות ימית אתגרית פופולרית האהובה על הילדים.

המוני ישראלי פוקדים את הכנרת כל שנה ומחפשים פעילויות בכנרת לטובת המשפחה. פארק אקווה כיף החדש הוא ללא ספק אטרקציה מובילה באזור ואף זכה המקום הראשון לשנת 2018 בקטגוריה זאת.

אקווה כיף הוא מתחם גדול וסגור מתאים למשפחות ויש בו פעילויות לילדים בכל הגילאים, מחולק לפי מתחמים לנוחיות ההורים.

עושים כיף חיים בפארק אקווה כיף

אקווה כייף הוא פארק המים הצף הראשון בישראל מאז 2016 של חברת WIBIT המקורית והוא מתאים לגילאי 6 ומעלה. הפארק האתגרי מציע מגוון מתקני מים: טרמפולינות, מקפצות, כיפות, גשר מכשולים, קיר טיפוס, נדנדות, מאנקי בר, סולמות ועוד מתקנים מטריפים שהמשותף לכולם: כיף אחד גדול ורטוב.

כמו כן תהנו במקום מהפארק המשפחתי ופארק הילדים, כל מתחם מתאים לקבוצת גיל שונה

עוד במקום:

מתחם פינוק ומנוחהפינות פרטיות על החוף והדשא, שירותי ספא ודק מרהיב המשקיף לכנרת.

פינות ישיבה להשכרה – מעולה למנוחה ולאכול משהו בין פעילות אחת לשנייה.

מסעדת הפארק – מציעה אוכל טעים ומגוון לבאי המקום.

אקווה וילאג' מעבר לכביש – מתחם קמפינג מסודר ונוח לקמפינג מושלם.

 

מהרו להזמין כרטיסים ולשריין מקום בפארק אקווה כייף, חוויה רטובה ומסעירה שלא תשכחו לעולם, אטרקציה מובילה סביב הכנרת שהילדים לא ירצו לעזוב, אחת מאותן פעילויות בכנרת שכל משפחה חייבת לעשות הקיץ הזה!

נשמח לראותכם באקווה כיף כנרת!
כדי לענות בצורה מהירה - אנו מעדיפים שימוש באפליקציית וואטסאפ.
ניתן להשאיר פרטים בטופס, ואנו נשוב אליכם בהקדם.